Studio Kosmetyki Samochodowej


FAQ

Home   >   FAQ

FAQ
Najczęściej Zadawane Pytania

Poznaj odpowiedzi na popularne pytania.
Dowiedz się więcej o naszych usługach i firmie Perfect Car.

 • 1. Czy auto-kosmetyka jest całkowicie bezpieczna?

  Usługi świadczone przez profesjonalne firmy detailingowe są w 100% bezpiecznie. W Perfect Car korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów bardzo dobrej jakości oraz profesjonalnych urządzeń. Przed przystąpieniem do pracy nasi wykwalifikowani pracownicy dokładnie analizują stan powłoki lakierniczej oraz elementów kokpitu aby dobierać najefektywniejsze, bezpieczne metody działania. Działamy zgodnie z maksymą "po pierwsze nie szkodzić".

 • 2. Jaki jest koszt usługi?

  Każdą wycenę wykonujemy indywidualne w oparciu o analizę stanu pojazdu oraz rozmowę z Klietnem o jego oczekiwaniach. Każde auto ma inną historię, sama informacja o modelu i marce to zazwyczaj za mało, dlatego do wykonania dokładnej wyceny niezbędna jest wizyta w naszej firmie.

 • 3. Jaki długo trwa realizacja usługi?

  Niektóre usługi wykonujemy od ręki. Czas oczekiwania wynosi wówczas mniej niż godzinę. Najpoważniejsze zabiegi trwają kilka dni. Przed rozpoczęciem pracy poinformujemy Cię o zakładanym czasie realizacji usługi.

 • 4. Czy wycena jest darmowa?

  Tak, wycena jest niezobowiązująca i darmowa. Trwa ona zazwyczaj 10-15 minut. Po dokonaniu wyceny nie musisz decydować się na żadną usługę, nie musisz podawać żadnego uzasadnienia.

 • 5. Z jakich kosmetyków samochodowych korzystacie?

  Bazujemy tylko na markowych, sprawdzonych i w pełni bezpiecznych produktach przeznaczonych do profesjonalnej kosmetyki samochodowej. Naszymi dostawcamio są producenci takich marek jak: 3M, KOCH CHEMIE, NORMFEST, MEGUIAR'S, COLOURLOCK, RR CUSTOMS, ADBL, TENZI, KARCHER.

 • 6. Czy kosmetyka samochodowa jest usługą dla każdego?

  Mimo, iż pojęcia auto-spa, kosmetyka samochodowa lub auto-detailing przywodzą na myśl drogie usługi dla nielicznych, współczesne rozwiązania technologiczne pozwalają świadczyć podstawowe usługi w atrakcyjnych cenach.

 • 7. Czy zajmujecie się tylko używanymi pojazdami?

  Nie. Najczęściej trafiają do nas auta używane, jednak potrafimy również zadbać o perfekcyjny wygląd aut z salonu. Usuwamy mikrozarysowania powstałe w skutek niewłaściwego transportu i zabezpieczamy lakier przed uszkodzeniami oraz negatywnym wpływem promieniowania UV. Ponadto impregnujemy plastikowe lub skórzane elementy kokpitu aby uchronić je przed zbyt wczesnym zniszczeniem.

PERFECT ZNACZY IDEALNIE.
NIE UZNAJEMY KOMPROMISÓW.

Dołożymy wszelkich starań, by odmienić Twój pojazd.
Działamy z zaangażowaniem, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie.
Zależy nam na budowaniu dobrej i długiej relacji z Klientami.
Gwarantujemy realizację usługi w wyznaczonym terminie.

Najpopularniejsze usługi

TOP 3 czyli usługi cieszące się obecnie największym zainteresowaniem.

od 29zł

Myjnia ręczna

Pozbądź się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń bez obawy o delikatny lakier.

od 249zł

Korekta lakieru

Przywróć dawny blask powłoki lakierniczej i znów bądź dumny ze swojego samochodu.

od 99zł

Pranie i konserwacja tapicerki

Zadbaj o perfekcyjną, długotrwałą czystość foteli i odzyskiaj radość z każdej podróży.

Top